مرکز اطلاعات نمایشگاههای چین

مشاوره سفرهای چین

گوانجو ، بهشت تجارت - Guangzhou

گوانجو ، بهشت تجارت  

نمایشگاه صادرات و واردات چین

 CHINA IMPORT & EXPORT FAIR

کانتون فیر Canton Fair

بزرگترین نمایشگاه چین و دنیا

توانمندیهای تولید و صادرات کشور چین بر هیچ کس پوشیده نیست و تمام جهانیان را بر آن داشته تا برای روبرو شدن با بازار این کشورتصمیم جدی اتخاذ کنند. انتخاب این کشور به عنوان شریک اول تجاری ایران و مشکلات و محدودیت های معاملات تجاری با اروپا و ... باعث شده که ارتباط تجاری با چین بیش از پیش مورد توجه قرار گیرد.

شما برای سهم بازار خود چه کرده اید ؟

چقدر با بازار محصولات در چین آشنا هستید ؟

چقدر آمادگی جذب بازارهای جدید در پیشرفت کار خود فکر کرده اید ؟

برای آشنایی با کشور و بازار آن ، روش هایی مانند اینترنت و نامه نگاری موثر نیست و هنوز دایرکتوری سازمان یافته ای هم در این زمینه وجود ندارد و لذا ارتباط با بازرگانان و تولید کنندگان این کشورساز و کار مناسب خود را می طلبد. بهترین مکان برای کسب اطلاعات و امکانات در کشور چین نمایشگاههای این کشور هستند کما اینکه خود چینی ها نیز در نمایشگاهها همدیگر را شناسایی می کنند .

سالانه بیش از 1500 نمایشگاه در موضوعات مختلف در کشور چین برگزار می گردد که تعداد بسیار زیادی مخاطبان خود را از سراسر دنیا به چین می کشاند.

ما در این میان ، بازدید از بزرگترین نمایشگاه چین را به شما پیشنهاد می کنیم، نمایشگاهی که همه ساله صدها هزار نفر را از سراسر جهان به خود جذب می کند. نام این نمایشگاه ، نمایشگاه واردات و صادرات چین یا نمایشگاه گوانجو است ( CHINA IMPORT AND EXPORT FAIR ) ( CANTON FAIR ) که در شهر گوانجو در جنوب چین برگزار می گردد. پس از گذشت 56 سال از افتتاح این نمایشگاه با توجه به پیشرفت روز به روز آن اکنون تمامی جهان به این نمایشگاه به عنوان پل تجاری بین چین و تمام دنیا یاد می کنند.

این نمایشگاه در بالاترین سطح و با کاملترین امکانات جزء مهمترین رویدادهای سیاسی ، اقتصادی ، اجتماعی چین می باشد. در این نمایشگاه قراردادهای تجاری و اقتصادی بسیاری بین تجار نوشته و برای تبادل اطلاعات و گسترش دوستی ها محیط بسیار خوبی است. مجموعا هر ساله ملیت های گوناگونی از 21١ کشور جهان از این نمایشگاه بازدید می کنند .

طبق نظر کارشناسان بازدید از این گونه نمایشگاهها با این وسعت احتیاج به مشاوره و کسب اطلاعات جهت مدیریت بر زمان و هزینه دارد تا بتوان به نحو شایسته ای به اهداف مورد نظر دست یافت.

این نمایشگاه سالی دو بار ( بهار و پاییز) مصادف با ( آوریل و اکتبر) و هر بار در سه فاز 5 روزه برگزار می گردد.

بهار:

فاز اول : 26 الی 30 فروردین مصادف با 15 - 19 April

فاز دوم : 3 الی 7 اردیبهشت مصادف با 23 – 27 April

فاز سوم : 11 ال 15 اردیبهشت مصادف با 1 – 5 May

پاییز:

 فاز اول : 23 الی 27  مهر ماه مصادف با 15 - 19 October

فاز دوم : 1 الی 5 آبان ماه مصادف با 23 – 27 October

فاز سوم : 9 ال 13 آبان ماه مصادف با 31 Nov 4 - Oct

توجه : تاریخ ها را هر ساله با تقویم چک کنید

برای اطمینان از وجود محصولات مورد نظر ، بازدید از سایت زیر را به شما پیشنهاد می کنیم .

سایت اصلی نمایشگاه گوانجو : www.cantonfair.org.cn